Ze skicáku

Anatomy

14. července 2011 v 20:44 | Pajussska
Pokus o zlepšení anatomie. Chtěla jsem zkusit ještě 3/4 pohled, ale už nezbyl čas. Zkuste nějak omluvit tu příšernou kvalitu, fotila jsem to za šera a ještě se mi klepaly ruce.

Portrét
Profil

Why not?

5. dubna 2011 v 20:29 | Papája

Mě už prostě nenapadají smysluplné nadpisy ...↑

V neděli bylo venku hezky, tak jsem se vydala kreslit kytky do terénu, abych se procvičila. Plánovala jsem toho nakreslit mnohem víc, ale znáte mě... Taky jsem doma našla asi tři bloky téměř nepočmáraných akvarelových papírů, tak je musím nějak využít :)

Puškinie
Ta se mi tak blbě kreslila! Bílá na bílé by jde líp tužkou, ale to mi došlo pozdě :D
Tulipány
Ty se mi líbí daleko víc :)

Oči, pusa- studie

26. prosince 2010 v 14:19 | Papája
Měla jsem v plánu nakreslit ještě uši a nos, tak snad příště :) Když jsem tohle kreslila, všude jsem s sebou tahala skicák, ohryzanou tužku a zrcátko. Vždycky jsem si někam sedla, vytáhla to a snažila se v tom špinavém a lepidlem zapatlaném zrcátku spatřit něco, co by se dalo nakreslit :)

To první oko má  ve skutečnosti stejnou barvu jako ostatní, jen na fotce se nějak leskne
oci

Troška zeleniny :)

30. října 2010 v 16:04 | Papája
Tak aby to tady úplně nezahnívalo...dám sem nějaké ty blbosti, co jsem si črtala večer do skicáku. Mamka se chystá udělat celou bečku šopského salátu a tak máme doma paprik a rajčat dost. Pár jsem jich popadla a pustila se do toho. Celkem mě štve ta kvalita, ale co už.

Paprika (kdyby to někdo náhodou nepoznal)
paprika

Další pokus o portrét

4. srpna 2010 v 9:42 | Papája
Bella se mi nepovedla. Má moc malé oči a velkou pusu. Foťák to zase zkazil (nebo spíš já, protože s ním neumím fotit), ale tentokrát je to desetkrát horší než obvykle.

Sice jsem psala, že na táboře zapracuju na portrétech, ale pak jsem si uvědomila, že to asi nepůjde. A) nebylo podle koho, B) nebyl čas a C) jsem si chtěla tábor pořádně užít!

A5, tlustá a tenká tužka, guma a prsty.

Omlouvám se za tu kvalitu a za to, že je to tak malé.
bella

Že by Avril?

12. července 2010 v 13:31 | Papája
Zkusila jsem znovu portrétovat. Řekla bych, že tohle je o trochu lepší, než ty předešlé pokusy o čmárání. Jsou tu dvě fotky, protože jsem se nemohla rozhodnout, kterou sem dát.

Technika: tužka
Čas: nestopuju
Formát: A5 (skicák)

avril

Studie očí

11. července 2010 v 14:06 | Pavla
Hnusně nekvalitní fotky, ale co nadělám, když se mi na papír vylije voda :( Nejsou tam všechny oči, které jsem plánovala nakreslit, prostě se mi do toho nechtělo. Chybí tam třeba to zavřené oko a zamračené oko. Hotové během pár minut.

To je právě ten politej papír :( Omluvte tu šílenou fotku. Ve skutečnosti je to lepší, tak to berte s rezervou. Velkou rezervou.
Tohle už je lepší
+ rty
 
 

Reklama