Náramky z bavlnek

Temný pasažér

12. června 2012 v 22:19 | Pajussska
Budu muset udělat ještě 2 tyhle náramky. Byl pro kamarádku k narozkám...k těm minulým (detail)...no a teď jí budu dělat o prázkách tričko (taky s Dextrem...prostě trochu úchylka- i moje). Dělala jsem na tom zásadně ve škole, což je taky důvod, proč nemám většinu zápisků (ale to já nemám nikdy) a proč se na mě všichni učitelé (hlavně náš ehm...dějepisář) poněkud pochybně dívali.
No nic, končím s těma závorkama (protože už je jich fakt moc...).


Za 18 dní jsou prázdniny!!!!!!

Lebkoun

27. září 2011 v 21:11 | Pajussska
Mám ho hotový už delší dobu, jen jsem se s ním chtěla pochlubit ;)

Sevenfoldský náramek

Náramek přátelství pro autismus

12. prosince 2010 v 19:20 | Papája
Tenhle náramek jsem nevyráběla jen tak pro nic za nic. Sice ještě není dokončený, ale už k tomu nemá daleko a pro představu to snad stačí. Chtěla jsem umotat širší náramek, ale už jsem neměla tolik bavlnek.
Je to celkem dávno, co jsem si po dlouhé době prohlížela svůj oblíbený web o náramcích a narazila jsem jeden článek (nebo spíš prosbu). Autorka v něm informovala o neomezené akci Náramek přátelství pro autismus, která spočívá v tom že ušmodrcháte náramek se vzorem puzzle  a ve žluté, červené a světle a tmavě modré barvě a pošlete jej na adresu APLA-JM, o.s., Fügnerova 30, 613 00 Brno. Náramky se potom prodají. Nebo se také můžete přidat do kupiny na Facebooku.

No a tohle je můj pokus, udělala bych jej širší, ale jak už bylo řečeno předtím...snad příště :)
Možná se odhodlám i k nějakým přívěskům na klíče a podobně.
naramek
 
 

Reklama