Mimo mísu

Smazaná noční můra

15. října 2011 v 13:04 | Pajussska
Jsem totálně vygumovaná a bez nápadů. Kdo by to byl žekl, že na téma "Noční můry" mě absolutně nic nenapadne? Normálně mi to v hlavě vybuchuje nápady, ale teď prostě nic.

Při tom přemýšlení jsem si vzpomněla na jednu hnusnou noční můru z dětství (ve zkratce- probudila jsem se a přede mnou stála smrtka s kosou. Jo, zapíchla ji do mě...). Tohle je jen takový pokus, který trval tak 20 minut. Snažila jsem se tu starou noční můru přenést na papír (aspoň na ten digitální). Nepovedlo se, i když je to jen skica, úplně ztratila svou podstatu.

Ve škole jsem se snažila čtrtat si různé náčrtky, ale všechno je absolutně bez nápadu. Asi zkusím nějak rozpracovat stíny na zdi nebo tak něco. Vlastně tohle se mi zdá celkem dobrý...
Kdyby se mi aspoň něco zdálo...něco, co by stálo za nakreslení, ale poslední dobou buď vůbec nespím a nebo spím, ale je to jako bych zavřela oči a o vteřinu později je otevřela a bylo ráno. Asi se podívám na nějaký horor, třeba to pomůže.

Jestli máte někdo nějaký dobrý nápad, napiště prosím do komentářůA teď si jdu lehnout...jsem nemocná a brutálně mě bolí hlava.

Nová imidž

24. června 2011 v 18:49 | Pajussska
Tak konečně jsem tu s dokončeným designem. Dal mi docela zabrat, je první na mém blogu, který jsem dělala úplně od základů sama (ehm...tzn. že jsem nic nezkopčila).

Obrázek supa v záhlaví je zdigitalizovanou verzí mého obrázku z (ne tak dávné) minulosti. Právě on byl původně zamýšlený jako záhlaví, ale kvůli špatným rozměrům to nešlo. Naštěstí existují moderná vymoženosti jako tablet, a tak...tam ta da dáááá!!! (slavnostní famfára) je tu nová imidž blogu.

Obrázek v záhlaví

Blue flower

12. listopadu 2010 v 21:58 | Papája
Černobílý vzhled už mi přišel ohraný, zalíbila se mi modrá barva a tak jsem to tady trošku obnovila. Fotka klasicky z deviantartu, jenom jsem změnila okraje a písmo, prostě tohle by zvládnul i můj dvouletej brácha :D

Ne, vážně, jak už jsem psala v předešlých článcích, jsem naprostej antitalent na grafiku. Já se na víc nezmůžu, ani kdybyste mě rozkrájeli. V malování jsem schopná nakreslit panáčka a tím to hasne. Jak bych to řekla...prostě nemám "cit" v myši.  Někdy bych si chtěla vyzkoušet jak bych dopadla s tabletem, ale doma ho nemáme a nevím o nikom u koho bych si to mohla vyzkoušet. Bohužel. Třeba bych v sobě objevila nový skrytý talent :)
Ale zatím jsem ho neobjevila, takže to tady bude pořád vypadat jako v jeslích :D

pajussska.blog

Nevšímejte si tohoto článku, je spíš pro mě, abych zavzpomínala na staré časy tohoto blogu.

Ne, nejsem emo

9. srpna 2010 v 17:52 | Papája
Kupodivu jsem se do toho vzhledu pustila ještě dnes. Samozřejmě, jak jinak, design z mateřské školky. A to je prý v jednoduchosti krása.

Obrázek v záhlaví jsem splašila kdesi (už přesně nevím) na  Deviantartu (ale byl obráceně :D) a celé mi to trvalo asi deset minut.

pajussska.blog

Moji milí návštěvníci, neděste se, až zavítáte na tento blog. Ten černobílý vzhled je sice trochu ehm...depresivní, ale pisatelka není emo. Tím nechci říct, že bych proti emařům něco měla. Jenom se mi ty černobílé fotky děsně líbí :)

Předtím to byly emo blogy, teď to jsou bLoQhÍsQy, kdo bude zavrhován příště?

Červená planeta...kouknete se?

6. července 2010 v 21:52 | Pavla
Někteří už o tom asi slyšeli...ale já to sem stejně chci dát, jen tak, pro zajímavost. Protože já se budu určitě koukat. A budu i fotit, obdivovat, komentovat...Možná z toho dělám moc velkou vědu, ale mě tyhle věci hodně zajímají. Asi bych už měla konečně vysvětlit, o co jde :) Tak tedy...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/76/Mars_Hubble.jpg
*Obrázek převzat z wikipedie.cz
 
 

Reklama