Září 2013

Star wars maraton

24. září 2013 v 15:52 | Pajussska |  Digitálně
Jsem nemocná...takže zabalená v peřině, s čajem v ruce a Barneym (notebookem) na kolenou, se chystám přidat pár (pekelně dlouho) rozepsaných článků.

O prázkách se naše parta rozhodla absolvovat Star wars maraton. Byla to celkem spontánní akce, vzhledem k tomu že domluvit se na něčem nám trvá minimálně půl roku...tohle bylo naplánované asi za 5 minut...jo, jsme borci :D Takže, jeli jsme za E. a Raven do Hranic, zásobení popcornem, colou a grepovým pivem. Dělali jsme samozřejmě ještě 813465846865 dalších kravin, takže ke star wars jsme se dostali až někdy kolem 10hod večer. První 3 díly jsme zvládli celkem slušně (na konci Pomsty Sithů už bylo venku světlo xD), ale v půlce Nové naděje jsme všichni zachrápli a vzbudili se až na konci. Rozhodli jsme se že to to teda zalomíme...asi po 10 minutách jsme se s Raven rozhodli, že se nám vlastně vůbec nechce spát a že jsme fakt lamy když jsme to nedali do konce, takže jsme si šli dolů pustit 5 a ostatní se k nám po chvilce přidali. Celé jsme to skončili asi ve 12. Cesta domů byla vražedná, chodili jsme po nádru jak zombíci nalití kafem. Ale stálo to za to ;)
myslím že je to tak na začátku 6...totálně mrtví xD

A tady už máme naši pomaratonovou tvorbu :D Byla jsem pár dní u Jitky a jak jsme byly ještě furt nadopovaný tou star wars náladou...běhaly jsme po zahradě v hábitech a s klackama místo světelnejch mečů...a tak různě :D každopádně z toho vzniklo tohle ↓
Btw nejsme žádní ajťáci, takže tichučko ;) :D

Souboj o místo u titulek