Den třetí- osm způsobů, jak si získat tvé srdce

6. září 2012 v 22:26 | Pajussska |  Moje žblebty
Beru to z té přátelské stránky (většinou). Včera jsem to nestihla a dneska celkem spěchám, takže to vezmu hopem a spoustu podrobností vynechám. Tenhle den se mi vymýšlí hrozně špatně...

Mluv upřímně. S narážkama na mě opravdu nechoďte. I když sama to dělám snad pořád a čekám, že to lidi pochopí. Jenže to nepochopí nikdo, já nepochopím ty jejich narážky, pak se zjistí že se vlasthě baví každý úpně o něčem jiném, prostě bordel.

Buď blázen. Ne, vypolstrovaná cela není třeba ;)

Měj stejné nebo podobné koníčky, dobrý hudební vkus, prostě cokoli. Tak logicky, s někým, s kým nemám absolutně nic společného, si asi moc nepokecám, že jo. Je fajn zjistit, že někdo třeba taky sbírá známky, rád napichuje brouky na kartičky, pitvá krysy, ... Hned si máte s tím člověkem co říct, podělit se o zkušenosti, chytnout inspiraci a tak.


Přirozenost. Jasně, každý by měl o sebe trochu pečovat, ale nic se nemá přehánět. Nemám ráda barbie a šampónky, klidně si řekněte jak jsem povrchní a jak bych měla nejdřív zjistit, jací jsou doopravdy, ale já fakt nemám zájem poslouchat "jak jsem šla dneska nakupovat hadříky s mou BFF"...uáááá, postřílejte to!

Prosím, hlavně ne rektální horolezec... To se musí hnusit snad každému, ale my máme jednu takovou holku ve třídě a je to...no nechtějte to zažít.

Nelži a nemachruj. Holky lžou normálně, u těch už je mi to fakt jedno. Ale když lže kluk a vím, že lže...to je tak strašně ubohý. Nemůžu si pomoct, ale strašně mě to irituje, pomalu z toho mám husinu.A druhá věc, co mě neskutečně irituje je, když někdo něco řekne a pak se začne strašně tlemit nějakému soukromému vtipu. Prostě fuck you, když ti na mě přijde něco tak strašně vtipnýho tak to řekni rovnou a neotravuj mě s trapnejma narážkama...

Nepokoušej se mě do ničeho nutit nebo mě změnit. Jsem tvrdohlavá a nenávidím když mi někdo kecá do života a říká, jak všechno nebo něco dělám špatně. Klidně se podřídím, ale jen když vím, že ten druhý pro to bude muset taky něco obětovat. A když někdo začne kecat do toho, jaká jsem...no, klesne v mém žebříčku o pár set příček dolů. Když je to něco zásadního a uvědomuju si to, tak v pořádku. Ale nikdo mi nebude říkat co mám dělat jen proto, že mu to tak vyhovuje.

Jednoduše na mě buď hodný. Co víc k tomu říct ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uki red Uki red | 7. září 2012 v 21:45 | Reagovat

Jen jedna rektální horolezkyně?? Já teda vím aspoň o dvou ;-)

2 Pajussska Pajussska | Web | 7. září 2012 v 22:00 | Reagovat

No já vím o celé smečce, ale myslela jsem spíš jejich šéfovou :D

3 Bečinka Bečinka | E-mail | Web | 8. září 2012 v 10:53 | Reagovat

máš nádherný vzhled blogu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama