Den první- deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem

3. září 2012 v 22:40 | Pajussska |  Moje žblebty
Budu strašnej opičák, protože tohle tu bylo o prázkách, ale já jsem doma v kuse až teď. Navíc mám dojem že to tady za poslední půlrok hnije, takže tohle je zoufalý pokus o obnovení. A taky jsem slibovala, že tu o sobě napíšu něco víc, sice jsem moc neměla odvahu psát dlouhý sebestředný článek na téma "Já", takže jich pro jistotu napíšu 10 ;)

Nebudu to psát popořadí, protože to nejdůležitější bych asi nevybrala. Pokusím se být 90% upřímná, pochybuju, že si to přečtou (u některých v to doufám).


1. Už delší dobu mám dojem, že se hádáme kvůli zbytečnostem a že si nerozumíme tak jak dřív. Mluvili jsme o tom a mám dojem, že po každým tom rozhovoru je to na chvilku o kousíček lepší.. Můžu ti říct prakticky cokoli a i když máš vlastní problémy, tak se mi snažíš pomoct. Tak jak to já nikdy nedokážu, protože neumím najít ta správná slova.

2. Samozřejmě že tě mám ráda, i když to moc nedávám najevo. Docela mě štve jak se poslední dobou chováš, ale takoví jsme (asi) byli (jsme) všichni. Často si na tobě vybíjím svoje nálady, mrzí mě to, ale v tu chvilku si prostě nemůžu pomoct. Nevím jestli ti mám v jedné věci věřit, hlavně KOMU mám v tomhle věřit, takže to prozatím nechám radši být, snad to nějak vyplyne samo.

3. Někdy bych tě zabila :D Za ty tvoje nálady a poznámky úplně ke všemu, co řeknu nebo udělám. Nebo za tu tvou sebestřednost.Ale jsi taková, jaká jsi, my ostatní se s tím prostě musíme vyrovnat. Btw fakt obdivuju, jak dokážeš všechno okecat. Odstavec na 10 řádků, ve kterém sdělíš v podstatě jen 3 věci, nechápu :D

4. Někdy mi přijde, že jsi hrozně bezcitná a pak mě překvapí, když se ukáže opak. Donutí mě to přemýšlet, jestli cynická nejsem náhodou já.

5. Jo, já vím že jsem často drzá, líná cokoli udělat, ironická a podobně. Nemyslím to tak. Vím, že to máš s náma těžké, že se pořád stresuješ a ještě máš blbou práci. Jedna věc mě ale opravdu štve, když se ti snažím něco říct, jen si z toho začneš dělat srandu, i když ti 100x opakuju, že tohle je vážné. A pak za mnou přijdeš a stěžuješ si, že se ti s ničím nesvěřuju. Často se hádáme a ječíme na sebe, říkám, jak jsi hrozná, ale stejně tě mám ráda.

6. Vždycky se těším na náš 10min pokec před školou, kterej mě tolikrát vytáhl z velké prdele. Věřím ti. A jsi asi jediný kluk, kterému jsem něco dokázala říct absolutně bez zábran. Hodně mi to pomohlo.

7. Na chvilku jsem si vážně myslela, že by to mohlo fungovat. Ale přes všechny ty hádky už vážně nevím, co si o tobě mám myslet.

8. Přijde mi, že toho o sobě víme spoustu a zároveň nic. A ne zrovna věci, který by člověk vyloženě vědět chtěl. Jsem ráda že jsme o tom mluvili a že jsem to nebyla já, kdo to navrhl. Doufám, že se to nějak vyřeší. Tobě bych toho napsala víc, ale nechci říct něco, co nemám.

9. Nevím proč, ale nevzpomínám si, kdy jsem od tebe naposledy slyšela něco pěkného. A když už mi položíš nějakou normální otázku, radši něco vyhýbavě zamumlám, než abych odpověděla normálně. Je mi to hrozně proti srsti. Mamka pořád říká že máme podobnou povahu- jestli to je pravda, tak se chci změnit. Když nemáš tu svou náladu tak nám pomáháš se spoustou věcí, je s tebou sranda a tak. Ale mám dojem že je těch chvilek čím dál míň. Možná že až se ty problémy (o kterejch vlastně nic nevím) vyřeší, změní se to.

10. Před rokem jsme si psávali snad každý den a pak se to nějak sesypalo. Dobře se s tebou povídá, i když máš často opačný názor než já a dáváš to dost najevo. Možná jsi na mě teď naštvaná. No vlastně asi určitě, já bych byla, ale nikdy jsem to nemyslela tak, jak to asi vyznělo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 3. září 2012 v 22:57 | Reagovat

To první bych taky ráda někomu řekla. :-)

2 Raven Raven | Web | 11. září 2012 v 17:23 | Reagovat

Hm..tuším, že vím o kom je 6. :)) A pokud se tedy nepletu..mám to podobně ;) (až na ten pokec před školou, of course..to je u mě kapku nereálný :D)

3 Pajussska Pajussska | Web | 11. září 2012 v 18:52 | Reagovat

[2]: Nj, jen kapku že :D Tebe s Eliškou jsem tam vlastně chtěla napsat taky, ale už mi nevyšlo místo a navíc jsem to všechno (teda snad) napsala do margaretek :D

4 Raven Raven | Web | 13. září 2012 v 21:01 | Reagovat

[3]: Je mi to jasné..:) Ta margaretka byla mimochodem moc milá ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama