Září 2012

Den šestý- pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají

18. září 2012 v 19:19 | Pajussska |  Moje žblebty
Nejtěžší den ze všech. Mám ráda tolik lidí, že absolutně netuším, kterých 5 mám vybrat. Nemůžu míchat rodinu s kamarády, protože každá skupina pro mě znamená něco jiného. Aspoň je to bez pořadí, vybrat toho nejdůležitějšího bych fakt nedala.
Nebudu sem psát žádná jména, abych nenarušila něčí anonymitu, takže jestli chcete zjistit kdo je kdo, asi budete potřebovat tohle http://pajussska.blog.cz/1209/den-prvni-deset-veci-ktere-byste-v-tuto-chvili-chteli-rict-deseti-ruznym-lidem . To "č.1, č.2,..." zní hrozně, ale zkuste to pochopit ;)

č.1- Protože je moje nejlepší přítelkyně. Od té doby, co nás učitelka posadila ve čtvrté třídě vedle sebe jsme spolu nemluvily maximálně půl dne. Rozumím si s ní víc než s kýmkoli jiným, ačkoli když nad tím přemýšlím, jsme každá úplně jiná- v hudebním vkusu teda určitě :D Nikdy mě nepodrazila ani neprovedla nějakou sviňárnu...nebo existuje snad něco o čem bych měla vědět?

č.6- Protože jsem nikdy předtím neznala žádného kluka, kterému bych mohla věřit jako jemu a protože všechno řekne narovinu bez nějakých keců okolo. Člověk ho musí dobře poznat, aby si uvědomil, co v něm je.

č.8- No mrzí mě, že to nebude nikdy tak jak bych si přála, ale člověk se s tím prostě musí smířit.

č.3 a 4.č- Nevěděla jsem, pro kterou z nich se rozhodnout, protože jsou obě stejně důležité a navzájem se doplňují. Nedokázala bych upřednostnit ani jednu. S jednou chodím často ven, s druhou na pařby (pokud se tomu dá takto říkat :D) a společně jezdíme na tábory, víkendovky a podobné akce (plus ještě pár dalších lidí, ale to bych těch kolonek potřebovala víc)

Rodina- Tak to je jasné, snad u každého zaujímá rodina jedno z nejdůležitějších míst v životě, i přes všechny neshody.

Nirvánky

12. září 2012 v 21:58 | Pajussska |  DIY patlaniny
Boty už mám hotové tak od července, ale nejdřív mi nefungoval foťák, pak mobil, pak zase foťák, pak mi už mobil fungoval, ale byla jsem skoro pořád pryč, takže...je sem prostě dávám až teď. Je to hrozná kvalita, tak to zkuste nějak zkousnout.
Původně to měly být falešné conversky, no trošku se to zvrtlo :)


Střední je těžší, než jsem si myslela, kdo by to byl řekl a to jsem tam oficiálně ani né 2 týdny. Cpali to do nás sice předešlé dva roky při každé příležitosti, ale kdo by jim, z nás puberťáků, věřil.

Víte, chtěla bych, aby mi aspoň jednou v životě něco vyšlo. Chtěla bych plno věcí umět, zažít nebo mít, ale nejvíc si přeju, aby mi něco konečně vyšlo. Aspoň jednou. Mám všechny končetiny, jsem zdravá, mám kde spát, mám co jíst a pít, mám kamarády. Ale ta jedna věc mi prostě chybí a přijde mi, že tohle nikdy nedostanu, i když si to přeju snad ze všeho nejvíc.

Den pátý- šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal

12. září 2012 v 16:04 | Pajussska |  Moje žblebty
Udělala jsem pár věcí, kterých jsem dost litovala (a lituju), ale na druhou stranu to tak asi mělo být a z konečného hlediska jsem ráda, že jsem to udělala. Takže- mám problém, nevím co napsat, improvizace zase vede.


1. Nechala se ostříhat holičkou v Tescu. Proč proboha, proč?!?!?! Ta paseka, kterou mi na hlavě udělala, mi dorůstala ještě 4 roky. A do teď mám z holiček trauma, nejradši bych si vlasy stříhala sama. Jenže to neumím a mamce se to raději neodvažuju svěřit xD

2. Rozhodně jsem neměla lhát, předstírat a přetvářet se. Místo toho jít hned s pravdou ven, hodně věcí by bylo jednodušší.

Den čtvrtý- sedm věcí,nad kterými často přemýšlíš

8. září 2012 v 19:49 | Pajussska |  Moje žblebty
U tohohle dne lituju, že mám omezený limit, protože kdybych tu měla vypsat všechno, na co nejčastěji myslím, muselo by to být "100 a více věcí nad kterými často přemýšlím". No, když už jsme u toho, nezní to tak špatně, ne? xD

Ach jo, vždycky mám tolik nápadů, co sem napsat, ale jakmile rozkliknu nový článek, všechno se vytratí...

1. O minulosti a o budoucnosti. O tom, jaká jsem byla, jestli bych teď v tuto chvíli udělala věci, které jsem dělala dříve. Kolikrát mám při tom chuť mlátit hlavou o zeď a řvát NÉÉÉÉÉÉ, TO SEM PŘECE NEŘEKLA! ŽE NE!? A taky o tom, co budu dělat "až budu velká" (nemám o tom zatím nejmenší tušení...nebo mám, ale vsadím se že to ještě 100000x změním), jak budou za pár let všichni vypadat, kolik lidí ještě poznám a kolik jich ztratím. Prostě hrozně moc věcí...

2. Fakt skončí svět už za 4 měsíce? Neměla bych začít dělat zásoby? Nebo kopat bunkr? Nebo postavit raketu a těstě před vybuchnutím Země nebo co se to vlastně stane odletět do vesmíru a začít hledat dovou domovskou planetu? A co se vlastně má stát? Přestane se točit zemské jádro? Spiknou se proti nám všichni mimozemšťani? Nebo máme očekávat invazi zevnitř? A přežije vůbec někdo? A nebude lepší když umřem všichni? Stejně to pak bude jedno.

Den třetí- osm způsobů, jak si získat tvé srdce

6. září 2012 v 22:26 | Pajussska |  Moje žblebty
Beru to z té přátelské stránky (většinou). Včera jsem to nestihla a dneska celkem spěchám, takže to vezmu hopem a spoustu podrobností vynechám. Tenhle den se mi vymýšlí hrozně špatně...

Mluv upřímně. S narážkama na mě opravdu nechoďte. I když sama to dělám snad pořád a čekám, že to lidi pochopí. Jenže to nepochopí nikdo, já nepochopím ty jejich narážky, pak se zjistí že se vlasthě baví každý úpně o něčem jiném, prostě bordel.

Buď blázen. Ne, vypolstrovaná cela není třeba ;)

Měj stejné nebo podobné koníčky, dobrý hudební vkus, prostě cokoli. Tak logicky, s někým, s kým nemám absolutně nic společného, si asi moc nepokecám, že jo. Je fajn zjistit, že někdo třeba taky sbírá známky, rád napichuje brouky na kartičky, pitvá krysy, ... Hned si máte s tím člověkem co říct, podělit se o zkušenosti, chytnout inspiraci a tak.

Den druhý- devět faktů o tobě

4. září 2012 v 21:16 | Pajussska |  Moje žblebty
Nad tímhle přemýšlím celý den, ale stejně jsem teď všechno zapoměla, takže pojedu podle toho, jak mě to napadne :D Přemýšlím, jestli mám psát nějaké hluboce filozofické teorie nebo prostě nějakou kravinu. Asi to budu střídat xD

1. Spím s rukama zkroucenýma pod bradou a nohou přes peřinu. To není žádná ohromující skutečnost, prostě mě to napadlo jako první. Taky usínám se sluchátkama v uších. Obejdu se bez toho, ale je to prostě můj zvyk.

2. Když dostanu nápad, musím to udělat hned. Jsem schopná okamžitě nasednout na kolo a jet si do města koupit jednu blbou barvu na textil, u které mám dojem, že právě dochází. Musím to ale udělat hned nebo to nadšení vyprchá. Vždycky si říkám, že bych si měla asi všechno pořádně rozmyslet a naplánovat, jenže spontánní akce jsou stejně nejlepší. Nejhorší je, že často pak ten nápad nedokončím, nechám to někde povalovat a pak to za nějakou dobu najdu a říkám si, proč jsem s tím sakra vůbec začínala.

Den první- deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem

3. září 2012 v 22:40 | Pajussska |  Moje žblebty
Budu strašnej opičák, protože tohle tu bylo o prázkách, ale já jsem doma v kuse až teď. Navíc mám dojem že to tady za poslední půlrok hnije, takže tohle je zoufalý pokus o obnovení. A taky jsem slibovala, že tu o sobě napíšu něco víc, sice jsem moc neměla odvahu psát dlouhý sebestředný článek na téma "Já", takže jich pro jistotu napíšu 10 ;)

Nebudu to psát popořadí, protože to nejdůležitější bych asi nevybrala. Pokusím se být 90% upřímná, pochybuju, že si to přečtou (u některých v to doufám).