Květen 2012

Moucha mouchovatá

31. května 2012 v 20:03 | Pajussska |  Ostatní šílenosti
Slíbila jsem, že budu psát častěji...a důvod, proč jsem tak dloooouho nenapsala má dokonce i jméno- závěrečná absolventská práce. No tak jasně, věděli jsme o ní od dubnu, jenže jsme museli dělat na nějaké soutěži bo co, zabralo nám to asi milion hodin a na absolventskou nám zbyl měsíc. S kamarádkou jsme párkrát nemohli přijít kvůli koncertům a...ještě se divíte, paní učitelko, že jsme to nestíhali?

Taky je samozřejmě úplně super, když vám v polovině paní učitelka oznámí (v překladu), že celá vaše práce je úplně na hovno.

Why not?

Tak jsem si to prostě vzala domů a dodělala to hezky v klidu, bez pohledů se zdviženým obočím přes rameno...
Malovala jsem k tomu ještě pastel, ale ten jsem si zapomněla vyfotit (upřímně- není to taková sláva), takže tu máte jen tohle.

Chybělo mi něco z plošné tvorby, tak jsem udělala i pár fotek.
Nikdy byste nevěřili, jak je těžké přinutit bratra pózovat v sedm ráno s plácačkou nad obří mouchou...

O rok později...

9. května 2012 v 12:25 | Pajussska |  Moje žblebty
V sobotu (asi teda...mám dojem že to byla sobota) jsme já a B. oslavili výročí. Už celé dva roky. Chtěla jsem to napsat přímo ten den, ale byla jsem pryč, takže píšu teď. Na prehistorickém notebooku...omluvte pravopisné chyby ;)

Takže se za ten rok skoro nic nezměnilo, nic podstatného. Ale já beru jen jednu věc jako podstatnou a ta se nezměnila. takže vlastně vše při starém. A troufám si tvrdit že to tak bude i další rok...

Ale fakt ho mám ráda...

No dobře, odtajníme to xD B.=blog

Napadlo mě, že při téhle narozeninové příležitosti bych mohla odhalit svou identitu. Sice tady mám profil, ale ten klasický blogový je...prostě nudný. A neumím se pořádně popsat, takže čekejte katastrofu. Ale aspoň budu mít dobrý pocit :))

A ano, vím že na to posledná dobou peču, i na kreslení, ale úplně hrozně. Třeba teď jsem si zase rozkreslila Kurta a nejsem schopná ho dodělat...chápete to? JÁ NEJSEM SCHOPNÁ NAKRESLIT KURTA!!! Bože, kam to se mnou spěje...

Fajn, nechám toho bezduchého plkání, stejně už musím jít...kdyžtak si přečtěte minulý narozeninový článek, dozvíte se toho podstatně víc než tady ;)

Feel like a sir

1. května 2012 v 22:09 | Pajussska |  DIY patlaniny
Slibované tričko.

Mrzí mě že jsem to namalovala na tak špatný tričko, teď to nemůžu nosit...maximálně tak pod košili.Ach jo...Dneska stručně, dobrou :)

P.S: Uschnete???