Únor 2012

Tričko Avenged Sevenfold

20. února 2012 v 22:00 | Pajussska |  DIY patlaniny
Ne, nedám si pokoj. A nakoupila jsem si další trička, abych je mohla zneuctít, muhehe :D


Tričko Nirvana ☺

12. února 2012 v 22:09 | Pajussska |  DIY patlaniny
Pustit, povinně :))

Snad ještě nikdy jsem neudělala něco tak rychle...teda od doby, co jsem se rozhodla že to udělám. Já vím že tomu asi nikdo nerozumí, ale to máte fuk :D
Takže jak jsem psala minule, rozhodla jsem se, že si vyrobím tričko Nirvana. Chtěla jsem to černou fixou na bílé triko, ale zjistila jsem, že je mi malé, takže z toho sešlo...ale nevzdávám se, u ťamanů seženu všechno :D
Místo toho jsem použila nažehlovací barvy na textil a černou košilku, kterou nosím jako tílko...rozumějte, všechny košilky nosím místo tílka.

Takže tu je...kvalita nic moc, nojo, já vím...


Ještě jsem si udělala šablonu na logo Avenged Sevenfold, ale když jsem to sloupávala, tak se mi nějak podělalo E, takže to budu muset nakreslit znovu.

It's better to burn out than to fade away

10. února 2012 v 20:30 | Pajussska |  Kresby a malby
Mám toho hodně, co bych vám řekla, ale jakmile začnu psát článek, všechno se vytratí.
Ok, začnu tím důležitým (no, všechno je důležité...). Nakreslila jsem Kurta. Jo, už zase. Myslím že mě hned tak bavit nepřestane. Obličej jsem měla hotový za večer, ale ty vlasy mi daly zabrat a to pořádně. Ale musím říct, že je to jeden z mých nejpodobnějších portrétů (podle fotky). Není to dokonalé (to dlouho nebude), prostě jen podobné. Aspoň že tak :)

A4, tužky 4B a 6B, strávila jsem nad tím asi 3 večery. Taky máte v noci tak divný nápady? Jako třeba jít kreslit?