Leden 2012

Why so serious?

22. ledna 2012 v 12:51 | Pajussska |  Kresby a malby
Nene, nešálí vás zrak, opravdu jsem napsala článek...po dlouhé době :)
Včera jsem neměla co dělat a už hoooodně dlouhou dobu jsem si chtěla Jokera nakreslit, tak jsem převedla slova na činy a tady je xD

A3, tempery, asi 4 hodiny
Zabijete m, když se přiznám, že si to načrtávám přes průsvitku???

Eh...omluva?

9. ledna 2012 v 22:39 | Pajussska |  Moje žblebty
Já vím že jsem děsně líná a že to tu zanedbávám, poslední dobou fakt hodně. Ale nějak sem nemám co dávat, mám toho dost, takže nekreslím, ale nebojte, už mi to začíná chybět. Hned jak skončí tohle šílenství kolem pololetek, tak se na to vrhnu a bude tu nával všech možných čmáranic :)
Ne, nemám v plánu s blogem skončit i když to tak může vypadat...i když něco takového asi nemůžu předpovědět dopředu...co když mi jednou rupne v bedně...Ale ne, bylo by mi to až moc líto, asi jsem za hranicí, kdy bych na tlačítko "smazat blog" klikla jen v tom nejhorším případě.

Holt mě tu budete muset ještě chvíli trpět :) A mou nepřítomnost taky...

Možná sem nepíšu nic ze svého normálního života jak jsem to dělala dřív, ale tohle čtou občas i lidé z reálu a ne všichni musí vědět co kde. kdy a jak dělám...Jo, jasně, občas něco napíšu, aby to nebyl jen výhradně kreslicí blog a abyste se tu nenudili, ale nějaké sáhodlouhé svěřovací články opravdu nečekejte.

Jo jo, já vím, je to článek na nic...

A nezapomeňte...↓