Říjen 2011

Noční můra- konečně...!

29. října 2011 v 11:45 | Pajussska |  Kresby a malby
Narychlo načmárané, trvalo to asi jen 30 minut. Nejlepší jsou asi ty oči, zbytek je úplně na nic a já to moc dobře vím.

Myslela jsem si, že budu celý prázdniny až do neděle pryč, takže v úterý večer jsem vytáhla pastely, čmárala, rozmazávala a když bylo v rekordním čase hotovo, zjistila jsem, že se nikam nejede. Teda jede, ale někam úplně jinam a na kratší dobu. Takže jsem si s tím mohla pěkně vyhrát...no nic.

Stojí to fakt za houby, no....

Smazaná noční můra

15. října 2011 v 13:04 | Pajussska |  Mimo mísu
Jsem totálně vygumovaná a bez nápadů. Kdo by to byl žekl, že na téma "Noční můry" mě absolutně nic nenapadne? Normálně mi to v hlavě vybuchuje nápady, ale teď prostě nic.

Při tom přemýšlení jsem si vzpomněla na jednu hnusnou noční můru z dětství (ve zkratce- probudila jsem se a přede mnou stála smrtka s kosou. Jo, zapíchla ji do mě...). Tohle je jen takový pokus, který trval tak 20 minut. Snažila jsem se tu starou noční můru přenést na papír (aspoň na ten digitální). Nepovedlo se, i když je to jen skica, úplně ztratila svou podstatu.

Ve škole jsem se snažila čtrtat si různé náčrtky, ale všechno je absolutně bez nápadu. Asi zkusím nějak rozpracovat stíny na zdi nebo tak něco. Vlastně tohle se mi zdá celkem dobrý...
Kdyby se mi aspoň něco zdálo...něco, co by stálo za nakreslení, ale poslední dobou buď vůbec nespím a nebo spím, ale je to jako bych zavřela oči a o vteřinu později je otevřela a bylo ráno. Asi se podívám na nějaký horor, třeba to pomůže.

Jestli máte někdo nějaký dobrý nápad, napiště prosím do komentářůA teď si jdu lehnout...jsem nemocná a brutálně mě bolí hlava.