Srpen 2011

Spirála to jistí!

31. srpna 2011 v 19:09 | Pajussska |  Kresby a malby
Můj první olej v životě. Příznám se, že chvilkama jsem byla na pochybách, jestli ho mám vůbec publikovat...

Než do mě začnete valit kritiku horem dolem, chtěla bych říct pár věcí na svou obranu:
1. Neměla jsem tenký štětec, ten nejtenčí, co jsem našla byla 10. No, tak jsem si ho vyrobila :D
2. Neměla jsem terpentin. A malovat s nezředěnýma barvama a nevyčištěnými štětci není žádná sranda.
3. Moje kamarádka mi celej pořád volala (co volala...vydírala!) ať s ní jdu ven. Kdybyste ji znali, věděli byste, jak je těžké ji umlčet :D

Plátno 20x20cm
Tak, teď zvesela kritizujte:

Tear

28. srpna 2011 v 21:59 | Pajussska |  Digitálně
Chtěla jsem si zkusit olejovky. Po dvouhodinovém hledání jsem zjistila, že u nás rozhodně nejsou (přestože mě mamka horlivě ujišťovala, že někde přece budou). Tak jsem po dlouhé době vytáhla tablet. Je to jen jedna blbá skica.

Nevypadá to tak smutně (ale kdyby mi to nebylo trapný, moje oči by takhle v tuhle chvíli vypadaly). Podlě mě je to oko moc umělý.

Netopýři

16. srpna 2011 v 21:10 | Pajussska |  Kresby a malby
Ha, našla jsem obrázek, který jsem kreslila někdy, když mi bylo 12! Odesílala jsem to na soutěž, a...nejen, že ani neposlali (do školy!) výsledkovou listinu, ale taky jsem ho už nikdy neviděla :(

Teď jsem to čirou náhodou objevila v pc, tak vám to sem dávám :) V té době se mi celkem líbil.

Jako, bylo mi 12, takže...:D Ale dělala jsem se s tím fakt dlouho.

Hmatatelné vzpomínky z tábora

14. srpna 2011 v 20:44 | Pajussska |  Ostatní šílenosti
Letošní tábor byl prostě úžasný, jinak to prostě napsat nejde. I když většina z těch lidí si tohle nepřečte (jednoduše proto, že nemají adresu), tak bych chtěla poděkovat Elišce, Peťi, Jitce, Elči a Tomovi za ty super večery (a noci) strávené ve stanu, za korálkovací dopoledne a odpoledne, za...prostě za všechno. A všem vedoucím za naprosto boží hry, za táboráky....
Sice to sem moc nepatří, ale já to prostě musela napsat :)

Tak, a teď k těm hmatatelným vzpomínkám.

Jedno dopoledne jsme měli v takovém tvořivějším duchu, dostali jsme keraplast (napodobenina keramiky, nemusí se vypálit) a korálky a každý si měl vytvořit něco hezkého. Já si nejdřív něco upatlala a pak se pár z nás chytlo korálků a zbytek tábora jsme každou volnou chvilku navlíkali náramky, zvířátka a kuličky (na které jsem si nějakým zázrakem vzpoměla a po osvěžení paměti jsem to naučila půlku tábora).

Oko na krk
Je to mizerná fotka, jsem si toho vědoma. Ale oko je dle mého názoru docela fajn :)

Kuličkové náušnice. Udělala jsem jich mnohem víc, ale rozdala jsem je :D

Tyhle kostkové náušnice jsem si hned oblíbila.
Na všechny ozdůbky do uší jsem nejprve přidělala drát (abych je mohla nosit i na táboře...hm, začaly mi z toho hnisat ušní dírky) a až doma jsem je vyměnila za afroháčky.

Mňau!

14. srpna 2011 v 19:40 | Pajussska |  Kresby a malby
Moje kočka, kterou jsem dokreslila na táboře. Taky tak podle toho vypadá- ležela přes noc jídelně (ehm jídelna= lavice, stoly a nad nima napnutá celta xD), asi 5 dní jsem na ní spala (protože jediná rovná plocha v našem stanu byla postel) a dělo se s ní plno dalších věcí :)

Asi to zní divně, ale tahle kočka je moje první nakreslené zvíře se srstí. Všechny předešlé pokusy o roztomilá chlupatá zvířátka (ajaj, to je tak úchylný :D) byly akvarelem (jen abych se té srsti vyhnula).
Je tady nějak moc závorek, raději končím :)

Číča vystupující ze tmy...