Červen 2011

Nová imidž

24. června 2011 v 18:49 | Pajussska |  Mimo mísu
Tak konečně jsem tu s dokončeným designem. Dal mi docela zabrat, je první na mém blogu, který jsem dělala úplně od základů sama (ehm...tzn. že jsem nic nezkopčila).

Obrázek supa v záhlaví je zdigitalizovanou verzí mého obrázku z (ne tak dávné) minulosti. Právě on byl původně zamýšlený jako záhlaví, ale kvůli špatným rozměrům to nešlo. Naštěstí existují moderná vymoženosti jako tablet, a tak...tam ta da dáááá!!! (slavnostní famfára) je tu nová imidž blogu.

Obrázek v záhlaví

Kurt Cobain

17. června 2011 v 18:40 | Papája |  Digitálně
Další digitální pokus. Je rozdělaný už delší dobu, ale teprve dneska jsem ho (konečně) dokončila.
Ehm...co na to říct? Už vás s těma pc kresbama musím docela štvát, že? Furt jenom tablet, tablet, myš...Ale chápejte, já si ho prostě musím pořádně vyzkoušet :)

A teď ke Kurtovi. Není to nejlepší, ale ani nejhorší. Já fakt nevím, posuďte sami.

Blbá anatomie, ach jo.

Ať to tu není tak suchý :)

Červánková dáma

15. června 2011 v 21:19 | Pajussska |  Digitálně

Stvořeno na poslední chvíli do AK.
Moc se mi to nelíbí. Představovala jsem si to trochu víc... realisticky? Mám pocit, že tohle vytvoří za pět minut každé pětilété děcko. Možná tříleté.
Taky neměla mít červánkové šaty, ale měla být mraky jakoby obalená. Ale takhle je to (myslím) lepší.

Ách jo, já chci umět malovat!

Stonehenge

8. června 2011 v 18:39 | Pajussska |  Digitálně

Rychlovka tabletem. Nijak jsem se nesnažila, prostě jsem si jen chtěla oddychnout od učení. Není to moc hezký a normálně bych se tím zde nechlubila, ale nechci, aby tady bylo pusto.
A teď zase zpátky ke škole *vzlyk a smrk*

Dala jsem to jako obázek na plochu, místo fotky, podle které jsem to kreslila (byla to spíš jen inspirace). První reakce:
"Co to je? Co jsi s tím udělala?"
"Nic, ty vidíš nějakej rozdíl?"
Zítra jedem se třídou na Pálavu, tak nám přejte hezký počasí :D I když má pršet :( V tomhle případě máme naštěstí plán B- pojedem do Mrazáku a do Mikulova.