Květen 2011

Rande s pastelem

29. května 2011 v 17:09 | Pajussska |  Kresby a malby

Obrázky ze ZUŠky
Upřímně, už dlouho nechci pastel vidět, slyšet a ani cítit :D S prvním obrázkem jsem se dělala asi 4 dvouhodinovky (netvrdím, že jsem pořád jenom kreslila xD). Na ten druhý jsem měla jen 1 dvouhodinovku a to nepočítám čas, po který paní učitelka vysvětlovala ostatním, co mají dělat. Takže tak 1,5 hodiny, na mě docela výkon xD

Obrázek do soutěže.
Pokud si lámete hlavu s tím, co to může být, uklidním vás, je to tak správně :D Jedná se o přezvětšený kus kozačky, která měla dole skoro u podrážky volánky z kůže. (A2)
Abstrakce pro mamku ke čtyřicetinám (ale pššt)
S abstrakcí mám někdy trochu (ale jenom trošičku :D) problémy, příliš si lámu hlavu s tím, jak by to mělo vypadat, ale tohle byl docela fofr :)
(2/3 z A1)

Black rose + tablet ♥

29. května 2011 v 14:19 | Pajussska |  Digitálně
Tak konečně mám svůj tablet ♥ Koupila jsem si ho předem k narozkám a od babičky a druhé babičky mám potom k těm patnáctinám slíbený...ehm, jak to říct...zpětný příspěvek :) Když dorazil, úplně jsem se lekla, představovala jsem si ho jako prcka, a on dorazí takovej obr :D Moje prvni reakce byla "Pane bože, vždyť je to velký jak kráva!" Tohle samozřejmě vystřídalo nadšení :) Už teď prohlašuji, že je to můj domácí mazlíček. Trošičku jsem se pohádala s těma macro tlačítkama (nebo jak se tomu nadává), ale strejda je geniální na pc, tak doufám, že mi s tím poradí, když to neumím sama :)

Jinak k tvorbě, kreslí a maluje se mi s tím úžasně, je to sice trochu nezvyk a nemám pocit, že jsem se do toho úplně dostala, ale to se snad spraví.
Ta červenovlasá slečna je první pokus s ním (pokud nepočítáte klikiháky a zkoušení, co všechno to umí), celkem se mi líbí, ale doufám, že přijdou i lepší :D

Tohle je můj brouček :)

Black rose

Další do sbírky

23. května 2011 v 16:49 | Pajussska |  Digitálně

Moje další digi kresba/malba (co to vlastně je?). Nečekaně je to oko. Když já prostě kreslení očí miluju....

Dnes žádné smajlíky na konci každé věty - jak je můj zlozvyk - nečekejte, jsem tak strašně nasraná (jo, nasraná a budu to psát bez hvězdiček, protože jsem!) na svou sestru, že ani...No totiž, to je takhle: kvůli ní si nemůžu vyzkoušet tablet, který jsem dostala hodně předem k patnáctinám. Ona byla nemocná a celý dopoledne čuměla na filmy, pak já přijdu domů, KONEČNĚ zprovozním ten tablet a ona mě vyhodí od PC a chce mi tam něco vymazat! Tak jsem se naštvala a nazvala ji jedním ošklivým slůvkem. A dostala jsem zaracha...super, co? Prý to ještě "vyřešíme". Jsem zvědavá jak asi...dostanu zákaz na měsíc nebo co jako? Vrrrrrrrrrrrrr

No, nesmím ztrácet čas, ať mě tady nikdo neobjeví. Tady je to oko (ještě bez tabletu *vzlyk*)
A můj postupSbírka očí

17. května 2011 v 18:29 | Pajussska
Už mám těch očí nějak moc (a bude jich víc, právě jedno dělám v gimpu xD) , tak jsem rozhodla vytvořit si z nich sbírku. Postupně je sem budu přidávat :)

Tohle je jedno z mých prvních, přečíst si o něm můžete tady http://pajussska.blog.cz/1005/oko
Jo a celkem se mi líbí, na to že je první :D

Hepy brrrzdéj tů jů!

5. května 2011 v 20:13 | Papája |  Moje žblebty
Dnes má můj blog oficiálně první narozky :D
Dokonce jsem mu vytvořila v gimpu a posléze v GIF animatoru takový virtuální dortík. Tak, milý blogu, něco si přej a sfoukni svíčku...:)

Ale předání dortu není hlavní důvod, proč tenhle článek píšu. Dovolte mi, abych si trochu nostalgicky zavzpomínala...