Únor 2011

První tableťácká čmáranice

24. února 2011 v 19:34 | Papája |  Digitálně
Aneb šnek :D

Dostali jsme ve škole za úkol nakreslit v PC ilustraci na básničku (na výběr byly 2). Myší se mi to dělat nechtělo, protože mi to připadá jako kus uměle prodloužené ruky a nejde s ní nakreslit ani rovná čára, ale tablet nemám, takže jsem využila nabídky mojí kámošky, která ho dostala na vánoce a řekla mi, abych si to k ní někdy přišla zkusit. Uf, to teda byla věta xD Vím, že je to strašná čmáranice, ale bylo to dost narychlo ("Pavlo, jestli to budeš pořád gumovat, budeš tady do rána!" :D) a navíc jsem to viděla poprvé. Než jsem si na to jakž-takž zvykla, byla polovina obrázku za mnou. Chtěla jsem to vystínovat, ale nebyl čas a taky jsem tam ještě chtěla mrak (naproti tomu slunku, abych vyvážila prázdé místo), ale zapoměla jsem.
No, tak snad se bude líbit :)

To slunko jsem nekreslila, bylo vložený :)


Rozdělaný Jack Sparrow

22. února 2011 v 17:27 | Papája |  Kresby a malby
Mám dojem, že tak dlouhou pauzu jsem si v blogování na tomhle blogu ještě nedala. A v kreslení taky ne. A strašně mě to štve. Neměla jsem čas, a když jsem čas měla, tak zase ne náladu :(

Tohle je obrázek, který mám rozdělaný už strááášně dlouho. Řekla bych, že to vypadá jako Jack, ale nevypadá to jako ta fotka, podle které kreslím. Já jsem teda případ xD A taky má nějakej křivej nos, ještě to budu muset opravit.
Fakt nevím, jestli tohle vůbec někdy dokončím. Na začátku jsem byla nadšená, pak se něco pokazilo a jak jsem kreslila, nálada se zhoršovala, zhoršovala a zhoršovala, až byla úplně na bodu mrazu a tak jsem ten obrázek dala do šuplíku a hodně dlouho ho nevytáhla. A teď, když znovu spatřil světlo, se mi nějak nechce ho dodělávat. No co, třeba si to rozmyslím :)

Kapitán Jack Sparrow :D
jacksparrow