Srpen 2010

Něco jako...abstrakce?

28. srpna 2010 v 16:44 | Papája |  Kresby a malby
Tak abyste se tu nenudili...Ten obrázek jsem dělala už dávno, ale nějak jsem ho sem zapomněla dát. Je to takový pokusný králík, zkoušela jsem na něm křídy.
Snad brzy tu přibudou minivoodoo panáčci, náramky a zkusím zase někoho načmárat :)

abstrakce

Čepičkáři

25. srpna 2010 v 14:57 | Papája |  Kofoláčci
Malá série voodoo panenek s čepičkami. Musím upozornit, že čepičky jsem nevyráběla já, ale jsou kdesi kupované. Doma jsem je našla zahrabané v krabici se strarými věcmi a napadla mě tahle čepičková soustava :)
Musím uznat, že při vyrábění kofolásků se zrychluju. Dřív by mi jeden zabral i 2, 3 hodiny, zatímco teď mám jednoho hotového +- za půl hodinky. Hm...možná za víc...

Santa s manželkou Santičkou. V pozadí "vánoční stromek" a dáreček :)
santici
Malá viktoriánka
viktorianka
Modelka.
Stojí za povšimnutí: čepice ladí s kabelkou :)
modelka
 Jeden můj kofoláček, Pankáč,  cestuje vlakem ukrytý v závěsu na okno. Tedy pokud si ho už někdo nevzal. Další, kterého jsem bohužel nestihla vyfotit, momentálně obývá maxikeš. Hipísanda posloužila jako dárek k narozeninám, a Kominíček (nevyfocen), Emogirl a spoustu dalších teď (doufám) dělá radost spoustě skvělým lidem.

→Něco jiného←

24. srpna 2010 v 18:24 | Papája |  Něco jiného


(Moje další úchylka)

(Aneb co jsem umotala)

(Prostě patlaniny)

Ne, nejsem emo

9. srpna 2010 v 17:52 | Papája |  Mimo mísu
Kupodivu jsem se do toho vzhledu pustila ještě dnes. Samozřejmě, jak jinak, design z mateřské školky. A to je prý v jednoduchosti krása.

Obrázek v záhlaví jsem splašila kdesi (už přesně nevím) na  Deviantartu (ale byl obráceně :D) a celé mi to trvalo asi deset minut.

pajussska.blog

Moji milí návštěvníci, neděste se, až zavítáte na tento blog. Ten černobílý vzhled je sice trochu ehm...depresivní, ale pisatelka není emo. Tím nechci říct, že bych proti emařům něco měla. Jenom se mi ty černobílé fotky děsně líbí :)

Předtím to byly emo blogy, teď to jsou bLoQhÍsQy, kdo bude zavrhován příště?

Help!

9. srpna 2010 v 14:03 | Papája |  Moje žblebty
Dostala jsem kytáááááááááru! Kytaru! Kytaru, kytaru, kytaru...
A nemám nejmenší ponětí, jak se na to hraje. Ne, tak blbá zase nejsem, vím, že se má brnkat na struny :) To je ale asi vše z mých znalostí ohledně kytary.

Vlastně jsem ji ještě nedostala. Ale to mi nezabrání na ni zkoušet brnkat :)

A zde je :D
pajussska.blog
Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo z občasných návštěvníků mého šíleného blogu zkušenosti s hraním na kytaru jako samouk...? Kdyby někdo měl, pište do komentářů.
Do hudebky se mi chodit nechce, stačí mi to tam na saxofon :) Snad nejsem tak neschopná, abych se to podle nějakých not nenaučila sama, no né? Na táboře jsem se naučila "písničku" Já bych si koupil myši :)


Tak, upřímě doufám, že se dokopu k tomu novému vzhledu.

Další pokus o portrét

4. srpna 2010 v 9:42 | Papája |  Ze skicáku
Bella se mi nepovedla. Má moc malé oči a velkou pusu. Foťák to zase zkazil (nebo spíš já, protože s ním neumím fotit), ale tentokrát je to desetkrát horší než obvykle.

Sice jsem psala, že na táboře zapracuju na portrétech, ale pak jsem si uvědomila, že to asi nepůjde. A) nebylo podle koho, B) nebyl čas a C) jsem si chtěla tábor pořádně užít!

A5, tlustá a tenká tužka, guma a prsty.

Omlouvám se za tu kvalitu a za to, že je to tak malé.
bella