Chtělo by to změnu...

8. července 2010 v 14:18 | Pavla |  Moje žblebty
...ale jakou? Můj blog je už dlouho ve stejném kabátku. Bohužel, anti-talent na grafiku jako já toho s designem blogu moc nezmůže. Hlavou mi vždycky proběhne asi milion nápadů na vzhled, který bych třeba mohla zvládnout, ale ani jedna myšlenka se mi nezdá dost dobrá. Přemýšlela jsem nad nápadem udělat blog jako zápisník, nebo záhlaví jako koláž z mých (ne zrovna úžasných) kreseb, nebo bez záhlaví, menu nahoře, menu dole, atd. I kdybych se snažila sebevíc, stejně nikdy nebudu mít ten vymakaný design s rozcestníkama v každé rubrice, samohrajícíma mp3 a podobnými vymoženostmi. Jasně, existuje spoustu blogů, které nabízí volné layouty, ale mít něco cizího na blogu mi připadá...neautorské? Prostě jsem zvyklá vytvořit si všechno sama. Takže nezbývá než sebrat všechny mozkové buňky s grafickým naprogramováním (pokud nevymřely) a usmolit něco sama. Jaj.

obloha
Když už jsem u té změny, moje "přezdívka-nepřezdívka" taky není zrovna originální. Nejdřív jsem byla Pajussska podle adresy blogu (když jsem tu adresu vymýšlela, asi jsem byla v tranzu, nebo co, protože tohle normální člověk prostě nemůže vymyslet), pak jsem si nechala svoje jméno (Pavla, pokud to někomu nedošlo :))... a teď? Na Pavlu se toho moc vymyslet nedá. Někdy mě mrzí, že se nejmenuju Pavlína ( Pavla a Pavlína jsou rozdílná jména a neštvěte mě s tím, že ne!) Pravděpodobně se teď budu objevovat pod různými přezdívkami (chachá) a ty nesmysly, co vymyslím se tomu mému jménu možná nebudou moc podobat :) A když si ještě změním avatar...budu mít novou identitu! Ha!


Teď něco k mému tvoření. Momentálně jsem bez skaneru (kterej je stejně černobílej, takže je na ***) a taky bez foťáku (konkrétně bez funkčních baterek) a přitom bych měla pár obrázků, které sem chci v blízké době dát. Jeden z nich elfka, tužkou, s trochu rozpláclým obličejem, potom studie očí a ještě mám rozdělané Slzavé údolí (akvarelkama). Neřeknu, co na něm je, protože to a) není dodělany a b) je to překvápko.
Hned jak budu moct, tak to sem hodím :)

Bye :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kikulka Kikulka | Web | 8. července 2010 v 18:39 | Reagovat

Se vzhledem jsem na tom stejně jako ty. Nápad je geniální, výsledek katastrofální.JInak se moc těším na další tvé výtvory

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama