Tak makej, samo se to nedodělá!

24. května 2010 v 21:27 | Pavla |  Moje žblebty
Přesně, samo se nic neudělá. Ale ta lenost...! Mám dodělat tolik věcí, třeba toho rozkresleného šneka, pásek na hodinky, zamakat co nejvíc ve škole, aby ten papír, kterému se říká vysvědčení, vypadal co nejlépe, a tak bych mohla pokračovat do aleluja..., ale vůbec se mi do toho nechce.

Navzdory mé únavě a lenosti, která dosáhla takového stadia, že se mi nechce ani ťukat do klávesnice, bych sem ráda napsala jednu takovou historku, která se stala o víkendu:
Jeli jsme do Plumlova na indiánskou stezku (pro ty, co neví, co to je: bežím, vidím poznávačku, zakroužkuju, bežím dál, vystřelím z praku/hodím oštěpem/uvážu nějakej uzel a zase běžím...). Stezka se měla konat dopoledne, jenže začalo (mírně řečeno) chč*t, takže jsme odpoledne běželi v bahně a bažinách. A jak jsme měli plné ruce (a nohy) práce, abychom nesjeli bahnitej kopec po prdeli, tak jsme s kámoškou přehlédly rudé fáborky značící odbočku a utíkaly jsme dál. Za chvilku jsme zjistily, že jsme asi něco vynechaly. Další dvojice nám řekla, že je ta odbočka kousek zpátky a máme běžet do bahnitého kopce (ale ten byl všude). Tak jsme běžely do kopce, přes pole, do lesa a tam, na malé mýtince...seděl chlap s vyvaleným pupkem, v jedné ruce vodku, v druhé pivo a kolem sebe měl něco, co podezřele vypadalo skoro jako polovina výčepního pultu. Kamarádka se zeptala, jestli je tady nějaké stanoviště z indiánské stezky a ten tlemící se chlap nám odpověděl: "Ne, děvčata, tady je pivní stezka". Chvilku jsme na něho zírali a pak jsme se otočily a šli hledat poznávačku hornin. Nakonec jsme šťastně doběhly do cíle a ve své kategorii skončily jako druhé (musela jsem se pochlubit xD).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama